Vrije Basisschool Vlierbeek

Welkom!

Op onze website, waar we jou een beeld geven van onze school en de werking. Maar zoals dat gaat met websites vind je hier alleen woorden, foto’s en filmpjes. Terwijl een school natuurlijk veel meer is dan dat.

Op school gaat het vooral over leerlingen en leerkrachten. Heel wat fijne mensen die het leven op school echt maken. Met hun glimlach, hun goede zorgen, hun memorabele momenten en hun steun waar nodig. Omdat in onze school de gemiddelde leerling niet bestaat, trachten we het beste te halen uit elk kind.

Veel surfplezier!

Inschrijvingen in onze school

Aankomende events

person_add

21/10/2020

startvergadering oudercomité

accessibility

21/10/2020

Alternatieve veldloop

school

29/10/2020

oudercontact

local_library

29/10/2020

Boekenbeurs

Welkom op onze school

{{ popup_title }}

{{ popup_close_text }}

x